Firma Rapid Autohifi byla oficiálně založena v říjnu roku 2004 bratry Soukupovými. Zpočátku byl funkční pouze internetový obchod, ale v roce 2006 byla otevřena první prodejna (rozloha cca 30 m2) . Kvůli jejím časem nevyhovujícím rozměrům byla v dubnu roku 2009 otevřena nově zrekonstruovaná prodejna v centru Neratovic, tentokrát o rozloze cca 120 m2, v které působí firma dodnes. Prodejna je doslova nacpána zbožím. Je osazena aktivním demo sound boardem (zvukovou stěnou), která je osazena celkem 23 kusy autorádií a 34 páry repdoduktorů.

Díky naší dlouhé praxi, která sahá až do roku 1994, jsme se stali známými i za hranicemi České republiky. Uzavřeli jsme několik obchodních partnerství s výrobci autohifi sortimentu nejen v Evropě, ale také ve Spojených státech. Prvním a pro nás dodnes nejdůležitějším výrobcem, jehož produkty jsme do ČR začali dovážet a stali se jeho oficiálními distributory, byl americký Rockford Fosgate. Poté jsme přidali jeho stájového kolegu Lightning Audio. V roce 2007 přibyly produkty z dílny německého Audiodesignu - ESX a Renegade. Rok 2008 pro nás znamenal začátek distribuce novozélandských výrobků Fusion. A mezi poslední výrobce a producenty, které jsme vzali pod svá křídla, je od roku 2010 trio Climax, New Sound a Whitehooker. Mimoto jsme pomocní dealeři výrobků japonského giganta Clarion.

Od počátku založení firmy jsme měli jasné představy o jejím chodu. Protože sami velmi neradi čekáme na objednané zboží dobu delší než 2 dny, poskytujeme našim zákazníkům luxus v podobě okamžité dostupnosti zboží. Máme největší skladové zásoby autohifi sortimentu v České republice, které v současné době čítají bezmála 2700 pložek v počtu minimálně 2 kusů od každého produktu (a týká se to i těch nejdražších produktů). Zboží je připraveno k rychlé expedici zákazníkovi nebo k vyzvednutí v prodejně. Pokud si tedy objednáte produkt například v pondělí dopoledne, druhý den ve stejný čas může být již u vás.
 

akce & tipy

Hlavní kategorie

Montážní materiál

Potahový materiál

Tlumící materiál

Tuning a doplňky

Promo doplňky

Výrobce vozidla

akce a novinky

 
Partneři pro doručování zásilek :
 
Kontaktní info GPS lokace